رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان نشان ویژه مروج و سفیر مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد

 | تاریخ ارسال: 1400/7/26 | 
رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان نشان ویژه مروج و سفیر مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی ایران، نشان ویژه مروج و سفیر مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد.

پایگاه خبری وبدا – زنجان، در مراسم پایانی نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی ایران، که عصر دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ در مرکز تالار خواجه نصیر مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

در این دوره از جشنواره نشان ویژه مروج و سفیر مسئولیت اجتماعی به دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان اهداء شد.

همچنین در این مراسم، دکتر مصطفی محمدی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان نیز
موفق به دریافت نشان عالی مسئولیت اجتماعی شد.


 

دفعات مشاهده: 243 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

در نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان خوش درخشید

 | تاریخ ارسال: 1400/7/26 | 
در نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی:
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان خوش درخشید  

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان موفق به دریافت ۲ نشان عالی مسئولیت اجتماعی و نشان ویژه مروج و سفیر مسئولیت اجتماعی در نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی شد.

پایگاه خبری وبدا – زنجان، در مراسم پایانی نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی ایران، که عصر دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ در مرکز تالار خواجه نصیر مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان با حرکت در مسیر روابط عمومی نوین، رویکرد مردمی و اجتماعی در عرصه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، توسعه زیرساخت‌ها و فعالیت‌ها در بستر الکترونیک، تولید محتوای فاخر چندرسانه‌ای، فعالیت‌های دانش‌بنیان و فراتر از تکالیف سازمانی، ایفای نقش فعال در فضای مجازی با تولیدات مردم محور، ورود به حوزه تحقیقات، پاسخگویی به مردم و آموزش و فرهنگ‌سازی عمومی، موفق به دریافت ۲ نشان عالی مسئولیت اجتماعی و نشان ویژه مروج و سفیر مسئولیت اجتماعی در نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی شد.

این جشنواره با هدف بهبود و ارتقای فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی در سازمان‌ها و شرکت برگزار شد و همپوشانی‌های بین روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی و تأثیر متقابل در توسعه مقابل فعالیت‌های همدیگر، شاخص‌های ارزیابی اکثراً ماهیت ارتباطی داشته و در ارزیابی‌ها، ارتباط روش‌مند، ساختارمند و هدفمند با ذی‌نفعان مدنظر قرار  گرفته شده است.
 
از ویژگی‌های بارز این دوره جشنواره، معطوف ساختن سازمان‌ها و شرکت‌ها به توجه مسئولیت اجتماعی درون سازمان و ساختارمندسازی فعالیت‌های بیرونی است.
 
این جشنواره به مدت دو روز، با برگزاری کارگاه‌های آموزشی مجازی در تاریخ ۲۵ مهرماه آغاز و با برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان در عصر ۲۶ مهرماه پایان یافت.
 

دفعات مشاهده: 193 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان اعلام کرد: تزریق بیش ازیک‌ میلیون دز واکسن در استان

 | تاریخ ارسال: 1400/7/25 | 
متن خبر مورد نظررئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان اعلام کرد:
 تزریق بیش ازیک‌ میلیون دز واکسن در استان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه زنجان با برنامه‌ریزی مناسب، همکاری و اقبال مردم جزو استان هایی است که بیشترین تزریق واکسن در کشور را داشته  است؛ اعلام کرد: تعداد واکسنهای تزریق شده تا روز گذشته در استان یک میلیون و ۵۹ هزار و ۸۹۳ دز بود و به بیش از یک میلیون دز رسیده است.

دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان ظهر امروز در در نشست مجازی با خبرنگاران درپاسخ به سوالی در مورد تزریق دز سوم واکسن کووید -۱۹ بیان کرد:  دز سوم واکسن برای دو گروه کادر بهداشت و درمان و افراد دارای بیماری زمینه ای و پرخطر تزریق خواهد شد که برای کادر بهداشت و درمان از  ۱۰ روز پیش آغاز شده و برای بیماران پرخطر نیزانجام خواهد شد.
 
 وی تعداد واکسنهای تزریق شده تا روز گذشته در استان را یک میلیون و ۵۹ هزار و ۸۹۳ دز اعلام و افزود: استان زنجان  با برنامه‌ریزی مناسب، همکاری و اقبال مردم جزو استان هایی است که بیشترین تزریق را داشته  است و بیش از یک میلیون دز واکسن تا کنون در استان تزریق شده است .
 
وی افزود:  بیش از ۸۳ درصد مردم‌استان  دز اول را دریافت کردند و حدوداً ۵۰ درصد نیز هر دو دوز واکسن را دریافت کردند.
 
این مقام مسئول تزریق واکسن کووید -۱۹ برای افراد بالای ۶۰ سال بیش از ۹۱ درصد عنوان کرد و گفت:  افراد بالای ۱۸ سال ۴۷ درصد  و بالای ۱۲ سال نیز ۴۳ درصد هر دو دز را در استان دریافت کردند.
 
وی با تاکید به  اینکه واکسیناسیون، میزان ابتلا، بستری و مرگ را کاهش می دهد ولی  هیچ وقت نمی تواند این سه عامل را به صفر برساند.و رعایت پروتکل ها در کنار واکسیناسیون امر مهمی است افزود: همه واکسن ها در ابتلا، بستری و مرگ موثر عمل می‌کنند و برای سیستم بهداشت و درمان مهم است که با یکی از واکسن‌ها، واکسیناسیون انجام شود، تزریق واکسن قطع نظر از نوع واکسن اصل اساسی است.
 
دکتر قزلباش  بیشترین نوع  واکسن موجود در کشور را سینوفارم‌ عنوان و در پاسخ به سوالی در مورد عادی سازی در برخی کشور ها اظهار کرد :  عادی‌سازی در هیچ کشوری وجود ندارد، همه کشورها حتی کشورهایی که میزان واکسیناسیون قابل قبولی دارند به سمت عادی‌سازی نرفتند فقط تحت شرایط خاصی برخی محدودیت برداشته شده است.

مقام ارشد دانشگاه برداشتن  محدودیت بدون مطالعه  و با عجله را کار خطرناکی دانست و گفت:  باید با برنامه ریزی دقیق و علمی و حساب شده محدودیت‌ها برداشته شود.
 
وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در آبان‌ماه و به ویژه نیمه دوم آبان با احتمال بالا درگیر موج ششم شویم افزود: ولی این موج چه عمقی خواهد داشت و چه مدت طول خواهد کشید مشخص نیست.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان فاکتورهای عبور از موج ششم را  واکسیناسیون بالای ۸۵ درصد در کشور و علیرغم واکسیناسیون  رعایت پروتکل ها به شکل‌های مختلف و ضرورت اعمال محدودیت ها  برشمرد.

دفعات مشاهده: 312 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

چهلمین جلسه هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان تشکیل شد

 | تاریخ ارسال: 1400/7/25 | 
چهلمین جلسه هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان تشکیل شد
چهلمین جلسه هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان و ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کروناویروس در سال‌جاری، به ریاست دکتر پرویز قزلباش تشکیل شد.

پایگاه خبری وبدا، زنجان_ چهلمین جلسه هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان و ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کروناویروس در سال ۱۴۰۰، ظهر یکشنبه ۲۵ مهرماه، به ریاست دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان باحضور معاونین و مدیران واحدهای تابعه دانشگاه در سالن اجلاس مرکز همایش‌های بین‌المللی روزبه دانشگاه تشکیل شد.

حضور روسای شبکه‌های بهداشت و درمان و بیمارستان‌های استان از طریق ویدیوکنفرانس انجام شد.

در این جلسه آخرین وضعیت بیماری کرونا در سطح استان، مراجعات سرپایی و بستری، و سایر موارد مهم بررسی، و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
 

دفعات مشاهده: 376 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

کسب رتبه عالی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹

 | تاریخ ارسال: 1400/7/25 | 
کسب رتبه عالی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹
با توجه به اعلام نتایج نهایی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان اداری استخدامی کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها در سال ۱۴۰۰، دانشگاه علوم پزشکی زنجان توانست با کسب بیش از ۹۶ درصد امتیازات، حائز رتبه عالی در بین کلیه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گردد.

پایگاه خبری وبدا – زنجان، در راستای استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد در دستگاه‌های اجرایی کشور موضوع فصل ۱۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و به منظور آگاهی از میزان موفقیت دستگاه در اجرای برنامه‌ها و اهداف کمی اصلاح نظام اداری و اهداف تخصصی در قالب شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد، با توجه به اعلام نتایج نهایی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاه اجرایی توسط سازمان اداری استخدامی کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها در سال ۱۴۰۰، معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان توانست با کسب بیش از ۹۶ درصد امتیازات در مجموع حوزه‌های عمومی و اختصاصی، موفق به کسب رتبه عالی در بین کلیه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گردید.

در این راستا، سیدکامل تقوی‌نژاد معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت، از تلاش‌های ارزشمند رییس، مدیران و همکاران دانشگاه علوم پزشکی زنجان که متعهدانه و متخصصانه در جهت تحقق اهداف و ماموریتهای اصلاح نظام اداری به منظور توسعه و پیشرفت دانشگاه تلاش نموده‌اند، تشکر و قدردانی نمود.

دفعات مشاهده: 374 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر